< < Vrátit se

Sex v lahvi

Alkohol trhá zábrany. Co když jsou ale někdy třeba?

Žen i mužů, kteří si dávají při předehře skleničku alkoholu na kuráž, je bezpočet. Pomáhá jim odhodit stud a na chvíli zapomenout. Na starosti, tělesné nedostatky i sexuální tabu. Pokud však skleničku na kuráž vystřídá celá láhev, může se milování proměnit v naprosté faux pas.

My se známe?

Alkohol odstraňuje zábrany. Spolu s nimi polevuje i soudnost a opatrnost, a tak se může stát, že si začneme s někým, s kým bychom střízliví rozhodně nikdy nic neměli. A za pár hodin přijde věta: My se známe?

Potěšení utopeno

Mezi mírou konzumovaného alkoholu a citlivostí pohlavních orgánů platí nepřímá úměra – čím víc se toho vypije, tím menší potěšení se užije. Doba samotného aktu se protahuje a často končí bez výsledku.

Stál o mě, ale nestál

Příliš velké množství alkoholu nemá dobrý vliv na erekci. To může ženu zmást, takže následně může nabýt dojmu, že o ní muž doslova nestojí.

Zdraví praví: DOST

Pravidelná konzumace nadměrného množství alkoholu může zhoršit kvalitu spermatu a má vliv i na plodnost. Poměrně často také souvisí s rizikovým sexuálním chováním, které s sebou nese mnoho následných zdravotních potíží.

Opilost není sexy

Pokud to s pitím přeženeme, značně se to projeví na našem verbálním a motorickém projevu. Jsme neobratní, motáme se, je nám špatně rozumět. Otázkou je, zdali je toto alkoholem podmíněné chování stále přitažlivé pro náš protějšek…